Piękna Porcelana posiada szeroki wybór naczyń do serwowania napojów i alkoholi, które można dopasować do każdego rodzaju zastawy obiadowej lub serwisu deserowego. Wśród naszych produktów znajdują się między innymi kieliszki (do wina białego i czerwonego), kieliszki do likieru oraz kieliszki do likieru z serii Sensei Collection, a także szklanki do whisky i karafka do wina i nalewek z kolekcji Handmade Retro polskiej wytwórni szkła Krosno. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szklanek do wody i zimnych napoi (soki, kompoty, zimne herbaty) w różnorodnych kształtach i odcieniach kolorystycznych z serii Deco Line. Posiadamy specjalne zestawy na eleganckie przyjęcia, jak i naczynia do codziennego użytkowania. Można je nabywać zarówno w gotowych kompletach, jak i w pojedynczych sztukach. 

 

 

Wybierz Kolekcję stałą

(Kliknij na zdjęcie)

 

Sensei Collection

Kolekcja Sensei to seria produktów najwyższej jakości, wykonanych przy użyciu nowoczesnej technologii, która zapewnia im większą trwałość. Cechuje je niebywała elegancja i subtelność kształtów. Niepowtarzalne fasony to różnorodność wyselekcjonowanych produktów, które zaspokoją najbardziej wymagającego klienta.

 


Deco Line

Szklanki z linii Decoline to eksplozja kolorów i powiew świeżości. Bogata gama modnych dekorów, pozwoli w szybki i łatwy sposób odświeżyć wnętrze, nadać mu niepowtarzalny charakter zgodny z indywidualnym gustem. Zdecydowane barwy dekoracji rozweselą kompozycję na stołach balkonowych, tarasowych i ogrodowych. Atutem szklanek z linii Decoline jest ich funkcjonalność, ekologia i ergonomiczność.

 

 

 

Handmade Retro

Produkty z kolekcji KROSNO HANDMADE Retro charakteryzują się wyrazistym kształtem i fakturą, dzięki czemu nawet surowe aranżacje wnętrz nabiorą ciepła.Wnętrza w stylu retro przeżywają obecnie swój renesans. Styl retro we współczesnych aranżacjach wnętrz występuje w postaci pojedynczych akcentów uzupełniających nowoczesne pomieszczenia.

Krosno, Elite (Sensei)- Dzbanek 1000 ml Krosno, Elite (Sensei)- Dzbanek 1000 ml
Producent: Krosno
Cena: 64,50 zł
szt.
zobacz więcej
Krosno, Elite (Sensei)- Dzbanek 1500 ml Krosno, Elite (Sensei)- Dzbanek 1500 ml
Producent: Krosno
Cena: 60,20 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl