Opcje przeglądania

Porcelana Bogucice Alumina Cottage Cream

Każdemu z nas zapewne zależy, aby używane na co dzień akcesoria porcelanowe odznaczały się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale również znakomitym wyglądem. Właśnie taka jest porcelana Alumina Cottage Cream. To najwyższej jakości naczynia, takie jak na przykład cukiernice, filiżanki, talerze, półmiski oraz salaterki. Oferowane przez nas akcesoria znajdą swoje zastosowanie w każdym domu. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy akcesoria porcelanowe z kolekcji Alumina Cottage Cream na swojej powierzchni posiadają ciemne cętki, które nadają naczyniom dodatkowego charakteru. Oprócz tego złotawe zdobienia na krawędziach powodują, że wszelkiego rodzaju akcesoria wyglądają bardzo szykownie. Będą więc idealne do wykorzystywania podczas wyjątkowych rodzinnych uroczystości.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl