Porcelana Bogucice

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnego rodzaju naczynia i akcesoria, które mogą być stosowane w każdym domu oraz mieszkaniu. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi serwisy, sztućce oraz kieliszki. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona także o porcelanę Bogucice. Wykonane z niej akcesoria charakteryzują się wysoką szczegółowością i odpornością na uszkodzenia.

Oferujemy między innymi filiżanki ze spodkiem, cukiernice, czajniki do herbaty, a także kubki i mleczniki. Dostarczane akcesoria są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Wszelkie naczynia odznaczają się znakomitą jakością wykonania i niespotykanym designem. Dzięki temu mogą być używane na co dzień, ale również stanowić ozdobę salonu.

Porcelana Bogucice - szeroka oferta firmy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

 Kubek 400 ml Nostalgia Emerald Kubek 400 ml Nostalgia Emerald
Producent: Bogucice
Cena: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl