Bulionówki

Sekret elegancko nakrytego stołu kryje się w umiejętnym dopasowaniu wszystkich elementów: zarówno zastawy, jak i dekoracji. Serwowane w bulionówkach kremy i zupy wyglądają wytwornie, świadcząc o wyszukanym guście gospodarzy przyjęcia. W skład każdej bulionówki wchodzi naczynie na danie oraz spodek w tej samej gamie kolorystycznej.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór gustownych naczyń do podawania zup: bulionówki białe lub ozdobione w stylowe, kolorowe motywy florystyczne. Naszym klientom oferujemy naczynia w pojemności od 280 ml do 400 ml.  Piękne Bulionówki marki Ćmielów i Chodzież to gwarancja wyboru naczyń najwyższej jakości wyprodukowanych w Polsce. 

Ćmielów, Yvonne Julia E685- bulionówka Ćmielów, Yvonne Julia E685- bulionówka
Producent: Ćmielów
Cena: 38,80 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl