Porcelana Chodzież

Dla klientów, których interesuje wyśmienita porcelana Chodzież na sztuki, nasz sklep internetowy jest świetnym miejscem na zakupy. Przygotowaliśmy dla Państwa najlepsze kolekcje tego polskiego producenta, które wyróżniają się piękną, ponadczasową stylistyką. W katalogu znajdują się serie gładkie z delikatnymi, rzeźbionymi ornamentami, jak również wyroby wielobarwne, pochodzące z kultowych serii tej popularnej marki. Z nami można skompletować zastawę stołową do użytku codziennego oraz na specjalne okazje – zapraszamy!

Klasyczna porcelana w nowoczesnym wydaniu

Na PieknaPorcelana.pl zamówią Państwo wyroby porcelanowe Chodzież, które sprzedajemy na sztuki w konkurencyjnych cenach. Nasz sklep internetowy specjalizuje się w dostarczaniu wyśmienitej porcelany od najlepszych producentów polskich oraz zagranicznych. Oferujemy półmiski i salaterki do serwowania zimnych i gorących potraw, cukiernice i imbryki do kawy i herbaty, filiżanki z klasycznymi zdobieniami, praktyczne podgrzewacze pod czajnik w kilku rozmiarach, a także talerze obiadowe i deserowe w wielu wersjach stylistycznych.

Butelka do octu Iwona B014 Butelka do octu Iwona B014
Producent: Chodzież
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Butelka do oliwy Iwona B014 Butelka do oliwy Iwona B014
Producent: Chodzież
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chodzież, Iwona - dzbanek 0,15l, dek. B014 Chodzież, Iwona - dzbanek 0,15l, dek. B014
Producent: Chodzież
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chodzież, Iwona - dzbanek 0,3l, dek. B013 Chodzież, Iwona - dzbanek 0,3l, dek. B013
Producent: Chodzież
Cena: 68,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chodzież, Iwona - dzbanek 0,3l, dek. C000 Chodzież, Iwona - dzbanek 0,3l, dek. C000
Producent: Chodzież
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chodzież, Iwona - imbryk 1,1l, dek. C000 Chodzież, Iwona - imbryk 1,1l, dek. C000
Producent: Chodzież
Cena: 78,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl