Opcje przeglądania

Etażerki

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnego rodzaju naczynia oraz praktyczne akcesoria do domu. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi porcelanowe filiżanki i talerze, polską ceramikę oraz niezwykle okazałe serwisy obiadowe. W ostatnim czasie propozycja sklepu została wzbogacona również o etażerki. Produkty tego typu będą znakomite do postawienia na stole podczas przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół. Na kilkupoziomowych podstawkach znajdzie się miejsce chociażby na owoce, ciasto lub inne drobne przekąski.

Oferowane przez nas etażerki zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być w domu użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Produkty na swoim szczycie posiadają specjalny uchwyt, który umożliwia wygodne przenoszenie etażerki.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie najwłaściwszy produkt dla siebie.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl