Filiżanki

Nie musisz chodzić do kawiarni, by móc rozkoszować się pyszną kawą lub filiżanką gorącej herbaty. Piękna Porcelana posiada szeroki wybór eleganckich, wytwornych i gustownych naczyń do serwowania gorących napoi, które spełnią gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Tutaj znajdziesz także wspaniałe zestawy filiżanek na okazjonalne upominki. 

Jednocześnie nie ograniczamy klientów do kupowania całych zestawów, bowiem nasze filiżanki do kawy można nabywać w pojedynczych sztukach, samemu kompletując wymarzony serwis. Filiżanki do espresso, cappuccino lub do herbaty są zrobione z najwyższej jakości porcelany. Wybrane modele sprzedajemy w zestawie ze spodeczkami i talerzykiem na ciasto. 

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl