Opcje przeglądania

Porcelana Kristoff Fryderyka biała

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego rodzaju porcelanowe zastawy, które mogą być stosowane w każdym domu oraz mieszkaniu. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o białej zastawie Fryderyka, która posiada wszelkie niezbędne elementy, takie jak dzbanek do mleka, filiżanki ze spodkiem, solniczka, salaterka czy też maselnica. Oferowane akcesoria zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Znajdująca się w ofercie naszego sklepu zastawa Fryderyka posiada znakomicie prezentujące się zdobienia. Powoduje to, że będzie ona znakomita do stosowania przede wszystkim w domach i mieszkaniach utrzymanych w stylu klasycznym. Ważną informacją jest fakt, że poszczególne akcesoria mogą być myte w zmywarce, a nawet używane w mikrofali.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Pieprzniczka Fryderyka Kristoff Pieprzniczka Fryderyka Kristoff
Producent: Kristoff
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Solniczka Fryderyka Kristoff Solniczka Fryderyka Kristoff
Producent: Kristoff
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl