Porcelana Karolina

W naszym sklepie internetowym polska porcelana Karolina występuje w wielu wyjątkowych odsłonach! Zapraszamy Państwa do zakupu wyśmienitych wyrobów tego producenta, który funkcjonuje w branży od ponad 160 lat. W katalogu można znaleźć filiżanki, talerze czy półmiski sprzedawane na sztuki w konkurencyjnej cenie i różnych wersjach stylistycznych. Oferujemy kolekcje o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie, jak również ponadczasowe serie o eleganckim, subtelnym designie.

Wyroby porcelanowe dla każdego

Może Państwa zainteresować polska porcelana Karolina sprzedawana na sztuki, np. filiżanki i półmiski o zróżnicowanej stylistyce. Na PieknaPorcelana.pl oferujemy również kompletne serwisy obiadowe i kawowe, idealne na prezent dla siebie lub bliskich. Taka zastawa świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji ślubu lub ważnego jubileuszu np. okrągłej rocznicy małżeństwa. Zamówione produkty wysyłamy w odpowiednio zabezpieczonych paczkach, dlatego delikatne wyroby dostarczone są do klienta w stanie nienaruszonym.

Cukiernica ALOHA ecru/fbc 0,24 l dek. złoto Cukiernica ALOHA ecru/fbc 0,24 l dek. złoto
Producent: Karolina
Cena: 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dzbanek ALOHA ecru/fbc 0,27 l dek. złoto Dzbanek ALOHA ecru/fbc 0,27 l dek. złoto
Producent: Karolina
Cena: 43,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl