Kieliszki do jajek

Chcąc przygotować w domu wykwintne śniadanie, warto wyposażyć się w niezbędne porcelanowe akcesoria. Ich przykładem są chociażby filiżanki, talerzyki, cukiernice czy też dzbanki do mleka. Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania bez gotowanego jajka. Aby jego spożywanie było możliwie najbardziej wygodne, warto wyposażyć się w eleganckie kieliszki do jajek. Produkty te są w naszej ofercie dostępne w kilku wariantach stylistycznych, dzięki czemu każda osoba może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Kieliszki do jajek zapewniają duży komfort jedzenia. Utrzymują je w stabilnie i nieruchomo, co powoduje, że można je w wygodny sposób obierać i konsumować kawałek po kawałku. Jajka gotowane są z reguły gorące, a tego typu akcesoria chronią dłonie przed oparzeniem i jednocześnie pozwalają zachować czystość na stole.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Kieliszki do jajek są dostępne w kilku wariantach oraz z licznymi zdobieniami, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl