Porcelana Lubiana

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria porcelanowe, które mogą być stosowane w każdym domu. W ramach prowadzonych działań dostarczamy między innymi kolekcję Lubiana, w której skład wchodzą chociażby talerze, bulionówki, cukiernice, filiżanki, a także półmiski i salaterki. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Akcesoria na swej powierzchni posiadają znakomicie prezentujące się wzory nadające naczyniom dodatkowego charakteru. Powoduje to, że produkty mogą pełnić także funkcję dekoracyjną chociażby na komodzie i będą znakomite zarówno do tych nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla siebie. Szeroka propozycja powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Dzbanek do mleka 300ml LAWENDA Dzbanek do mleka 300ml LAWENDA
Cena: 54,50 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet dla dzieci 1/3 elementów LEW Komplet dla dzieci 1/3 elementów LEW
Producent: Lubiana
Cena: 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet dla dzieci 1/3 elementów SAMOLOT Komplet dla dzieci 1/3 elementów SAMOLOT
Producent: Lubiana
Cena: 80,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kubek 380 ml Wspomnienie Lata, Lubiana Kubek 380 ml Wspomnienie Lata, Lubiana
Producent: Lubiana
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl