Opcje przeglądania
Producent
Nowość

Porcelana Lubiana Marrakesz

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria, które mogą być wykorzystane w każdym domu oraz mieszkaniu. Propozycja firmy to między innymi sztućce oraz podtalerze. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się również produkty z serii Marrakesz. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o talerzach płytkich, które są dostępne w kilku wariantach rozmiarowych oraz kolorystycznych. Kwadratowy kształt akcesoriów powoduje, że produkty znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w salonach utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Oprócz tego oferujemy również kubki, salaterki i talerze głębokie. Produkty na swej powierzchni posiadają charakterystyczne wzory, które sprawiają, że akcesoria prezentują się jeszcze bardziej okazale.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Marrakesz Biały Półmisek 31/24 cm Marrakesz Biały Półmisek 31/24 cm
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Marrakesz Morski Półmisek 24/13 cm Marrakesz Morski Półmisek 24/13 cm
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Marrakesz Morski Półmisek 31/24 cm Marrakesz Morski Półmisek 31/24 cm
Producent: Lubiana
Cena: 48,00 zł
szt.
zobacz więcej
Marrakesz Szary Półmisek 24/13 cm Marrakesz Szary Półmisek 24/13 cm
Cena: 40,50 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl