Opcje przeglądania

Porcelana Bogucice Martha gold

Nasz sklep internetowy już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju naczyń i innych akcesoriów porcelanowych, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu oraz mieszkaniu. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się produkty z serii Martha gold. Dostarczane akcesoria zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co powoduje, że charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Posiadają elegancko prezentujące się wzory, dzięki czemu naczynia będą idealne nawet na te najbardziej uroczyste spotkania przy stole.

Naczynia porcelanowe - szeroka oferta sklepu

Propozycja naszej firmy to między innymi mlecznik, serwis do herbaty, półmiski oraz talerze. Tak szeroka propozycja powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl