Najnowsze Serwisy

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria oraz naczynia, które mogą być stosowane w każdym domu. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi polską ceramikę. Charakteryzuje się ona znakomitą jakością wykonania, co sprawia, że sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Propozycja naszej firmy to przede wszystkim patera, która będzie idealna na przykład do tortu. Posiada znakomicie prezentujące się zdobienia, przez co jest nie tylko funkcjonalna, ale również bardzo estetycznie wykonana.

Oprócz tego oferujemy również zestaw filiżanki wraz z talerzykiem, który może być wykorzystany podczas uroczystych przyjęć w gronie najbliższych. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszego sklepu cieszą się również ozdobne misy, salaterki oraz wazony. Ich niespotykana stylistyka z pewnością przypadnie do gustu każdej z osób.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb.

Polska ceramika - Wazon Duży Czarny Yves Polska ceramika - Wazon Duży Czarny Yves
Cena: 1 680,00 zł
szt.
zobacz więcej
Polska ceramika- misa 30 cm Polska ceramika- misa 30 cm
Cena: 570,00 zł
szt.
zobacz więcej
Polska ceramika- patera 36 cm Polska ceramika- patera 36 cm
Cena: 570,00 zł
szt.
zobacz więcej
Polska ceramika- talerz 25 cm Polska ceramika- talerz 25 cm
Cena: 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
Polska ceramika- talerz 28 cm Polska ceramika- talerz 28 cm
Cena: 360,00 zł
szt.
zobacz więcej
Serwis obiadowy 6/20 MESYNA WHITE Serwis obiadowy 6/20 MESYNA WHITE
Producent: Villa Italia
Cena: 1 498,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl