Opcje przeglądania
Nowość

Noże ceramiczne podbiły serca kucharzy na całym świecie: są poręczne i długo zachowują swoją ostrość, nie wspominając o ich eleganckim wyglądzie. Każdy nasz nóż kuchenny (bez względu na to, czy mowa o klasycznym nożu do chleba, do warzyw lub nożu do mięsa)  posiada wysokiej jakości rękojeść, która nie pozwala na wyślizgiwanie się narzędzia w trakcie jego pracy. 

Piękna Porcelana posiada w swojej ofercie produkty renomowanej, znanej z wysokiej jakości marki Gerlach, w skład której wchodzi między innymi nóż Szefa kuchni, profesjonalna ostrzałka do noży, nożyce do drobiu oraz nóż do filetowania. Ponadto jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy bukowe deski do krojenia, które charakteryzują się większą wytrzymałością niż ich dębowe odpowiedniki. 

Proponujemy kupno pojedynczych noży szefa kuchni, jak i całych zestawów noży kuchennych marki Gerlach, dzięki czemu można samodzielnie skompletować własny zestaw lub uzupełnić ewentualne braki. Wszystkie sztućce zostały wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej oraz posiadają specjalną rękojeść z egzotycznego drewna Pakka. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl