Półmiski

Żaden talerz ani miseczka nie zda egzaminu, jeśli idzie o elegancka prezentację wędlin i serów. Wątpliwe okazuje się także użycie drewnianych desek, które mogą nasiąkać i tworzyć nieestetyczne plamy. Ceramiczne, drewniane i szklane półmiski, zdobione w barwne motywy florystyczne i abstrakcyjne wzory z pewnością wzbogacą wizualnie każdy posiłek, zarówno ten codzienny, jak i świąteczny. 

Do serwowania mięs warto wybrać okrągłe półmiski wędlin, zaś do serów owalne naczynia. Ozdobione, przekrojone na pół jaja podaje się w specjalnym półmisku na jajka, który posiada specjalne oczka przeciwko ślizganiu się potrawy po naczyniu. Dla wymagających klientów posiadamy specjalne dwudzielne półmiski szklane, a także podłużne, prostokątne naczynia. 

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl