Porcelana kostna

Nasz sklep internetowy już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów oraz porcelanowych naczyń, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu i mieszkaniu. Propozycja firmy to między innymi porcelana kostna. Charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, co powoduje, że wykonane z niej produkty mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi kubki, filiżanki, bulionówki, a także talerzyki. Są one wykonane w całości z białego materiału pozbawionego jakichkolwiek ozdób i elementów dekoracyjnych. Dzięki temu będą idealne zarówno do jadalni nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w stylu klasycznym. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla siebie. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl