Opcje przeglądania

Porcelana Bogucice Rajski ogród

Nasz sklep internetowy już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju porcelanowych zastaw. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, co powoduje, że nie tylko znakomicie się prezentują, ale również odznaczają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia. Wspomnieć w tym miejscu należy między innymi o zastawie Rajski ogród. Oferowane produkty prezentują się niezwykle okazale, dzięki czemu mogą być stosowane podczas wyjątkowych uroczystości rodzinnych.

W swojej ofercie posiadamy naczynia, takie jak talerze, sosjerki, filiżanki, miski oraz dzbanki. Wszystko zostało utrzymane w takiej samej kolorystyce, dzięki czemu cała zastawa prezentuje się na stole bardzo okazale. Naczynia na swej powierzchni posiadają namalowane owoce. Powoduje to, że nawet gdy nie są używane, stanowią znakomitą ozdobę salonu będąc schowanymi za witryną.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu. Najwyższa jakość wykonania produktów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl