Opcje przeglądania

Porcelana Ćmiełów Rococo Białe

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów porcelanowych i nie tylko. Propozycja sklepu to między innymi sztućce oraz serwisy obiadowe. W ramach prowadzonych działań oferujemy również produkty z serii Rococo Białe. Są to akcesoria, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu. W skład oferowanych produktów wchodzi przede wszystkim bulionówka, cukiernica, czajnik, dzbanek, a także filiżanki.

Dostarczane produkty posiadają na swej powierzchni ozdobne wzory, które są charakterystyczne dla rokoka. Dzięki temu akcesoria będą się idealnie komponować z pomieszczeniem utrzymanym w stylu klasycznym. Prezentowana przez nas kolekcja została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że może być myta w zmywarce bez jakiegokolwiek ryzyka uszkodzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Prezentowane akcesoria odznaczają się znakomitym wyglądem, przez co mogą być wykorzystane nawet jako element dekoracyjny salonu lub jadalni.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl