Opcje przeglądania

Porcelana Ćmiełów Rococo Złota Linia

Nasz sklep internetowy już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju naczyń i akcesoriów porcelanowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi kolekcję Rococo Złota Linia. Będzie ona idealna zwłaszcza do klasycznych wnętrz. Liczne zdobienia znajdujące się na powierzchni akcesoriów podkreślają nietuzinkowy charakter całej kolekcji. W swojej ofercie posiadamy akcesoria, takie jak bulionówka, czajnik, dzbanek, filiżanka, maselnica, a także sosjerka. Wszelkie produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałego materiału, który zabezpiecza produkty przed widocznymi uszkodzeniami.

Oferowana przez nas kolekcja Rococo Złota Linia może być używany zarówno na co dzień, jak i tylko podczas ważnych świąt oraz uroczystości. Akcesoria posiadają charakterystyczne złociste zdobienia, które nadają porcelanie niespotykanego charakteru.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.

Ćmielów, Rococo 3604- spodek 15,7 cm Ćmielów, Rococo 3604- spodek 15,7 cm
Producent: Ćmielów
Cena: 13,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl