Opcje przeglądania

Porcelana Lubiana Stone Age

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów porcelanowych, które z powodzeniem mogą być stosowane w każdym domu. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów naszego sklepu cieszy się porcelana Stone Age. Akcesoria, takie jak kubki, salaterki czy talerze będą idealne zwłaszcza dla osób ceniących niebanalny styl i wyrazistość. Akcesoria posiadają bowiem nieregularną strukturę, która zwraca na siebie uwagę i przyciąga zainteresowanie gości.

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu akcesoria zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być myte w zmywarce, a nawet poddawane obróbce cieplnej w mikrofali. Porcelana Stone Age może być stosowana w przestrzeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym. Z pewnością każda osoba ceniąca ten charakter wnętrz doceni piękno wydobywające się z oferowanych naczyń.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl