Porcelana Villa Italia

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnego rodzaju zastawy porcelanowe, które znajdą swoje zastosowanie w każdym domu. Prezentujemy między innymi produkty z kolekcji Villa Italia. Charakteryzują się one znakomitą jakością wykonania oraz doskonałym wyglądem, przez co będą idealne na rodzinne posiłki przy wspólnym stole.

Szeroka oferta firmy

Propozycja naszego sklepu to produkty, takie jak filiżanka z podstawkiem, cukiernica, dzbanek do herbaty, kubek, mlecznik, a także salaterka. Oferujemy również talerze deserowe, płaskie i głębokie. Tak szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie u nas coś dla siebie. W naszym sklepie istnieje możliwość zakupu nie tylko pojedynczych sztuk, ale również kompletnego serwisu obiadowego. Wszelkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co powoduje, że zastawa może być myta w zmywarce i stosowana w kuchence mikrofalowej.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

VILLA ITALIA, APPAL- Serwis obiadowy 6/20 VILLA ITALIA, APPAL- Serwis obiadowy 6/20 VILLA ITALIA, APPAL- Serwis obiadowy 6/20
Producent: Villa Italia
Cena: 944,00 zł
szt.
zobacz więcej
VILLA ITALIA, APPAL- Cukiernica VILLA ITALIA, APPAL- Cukiernica
Producent: Villa Italia
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
VILLA ITALIA, APPAL- Kubek 300 ml VILLA ITALIA, APPAL- Kubek 300 ml
Producent: Villa Italia
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
VILLA ITALIA, APPAL- Mlecznik VILLA ITALIA, APPAL- Mlecznik
Producent: Villa Italia
Cena: 56,00 zł
szt.
zobacz więcej
Villa Italia, Bari Platin- mlecznik Villa Italia, Bari Platin- mlecznik
Producent: Villa Italia
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
Villa Italia, Bari White- czajnik 1,3 l Villa Italia, Bari White- czajnik 1,3 l
Producent: Villa Italia
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl