Opcje przeglądania
Producent
Nowość

iwona B013

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnego rodzaju porcelanowe zastawy, które mogą być używane w każdym domu. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów cieszy się między innymi zastawa Iwona B013. Oferujemy akcesoria, takie jak bulionówka, filiżanka, cukiernica, dzbanek, a także talerze płaskie i głębokie. Produkty te zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że są w odpowiedni sposób zabezpieczone przed jakimikolwiek oznakami zużycia.

Zastawa Iwona B013 na swojej powierzchni posiada liczne złocenia i zdobienia w kształcie róż. Dzięki temu akcesoria będą idealne zwłaszcza do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym. Naczynia mogą być używane na co dzień, jednak również dobrze mogą być wyciągane z komody tylko na szczególne uroczystości rodzinne. W znakomity sposób podkreślą wówczas wyjątkowość chwili.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów w naszej ofercie oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl