Opcje przeglądania

iwona B014

Każdy z nas chce, aby zastawa w domu była zadbana i doskonale się prezentowała na stole. Właśnie taka jest oferowana przez nas porcelana Iwona. Propozycja naszego sklepu internetowego to między innymi cukiernice, dzbanki, filiżanki ze spodkiem, półmiski, talerze oraz salaterki. Są one wykonane w kolorze białym, co powoduje, że będą pasowały idealnie zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Produkty posiadają charakterystyczne złote zdobienia, co nadaje im dodatkowego szyku i wystawności.

Porcelana dla wymagających

Porcelana Iwona charakteryzuje się wysoką odpornością na jakiekolwiek zniszczenia, uszkodzenia i zarysowania, co powoduje, że może być użytkowana przez długi czas. Ponadto wytrzymały materiał daje możliwość mycia akcesoriów w zmywarce.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego. Szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Butelka do octu Iwona B014 Butelka do octu Iwona B014
Producent: Chodzież
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Butelka do oliwy Iwona B014 Butelka do oliwy Iwona B014
Producent: Chodzież
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chodzież, Iwona - dzbanek 0,15l, dek. B014 Chodzież, Iwona - dzbanek 0,15l, dek. B014
Producent: Chodzież
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chodzież, Iwona - maselnica, dek. B014 Chodzież, Iwona - maselnica, dek. B014
Producent: Chodzież
Cena: 88,50 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl