Porcelana Costa Nova Madeira
Porcelana fryderyka
Porcelana Karolina

Piękna Porcelana

Sklep Piękna Porcelana to wyjątkowy sklep na mapie rynku porcelanowo-kryształowego. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami, oferujemy Państwu najwyższej jakości porcelanę, sztućce, szkło oraz kryształy. Wszystkie prezentowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych, chlubiących się wieloletnim doświadczeniem wytwórni porcelany: Ćmielów, Chodzież, Lubiana, Karolina, Bogucice, Kristoff, Maxwell&Williams; najlepszej fabryki szkła: Krosno oraz producenci Gerlach, Amefa, Bolesławiec oraz Włocławek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, wśród której znajduje się, m.in. zastawa stołowa (talerze obiadowe, talerze kwadratowe, bulionówki), naczynia do serwowania deserów oraz ciast (klasyczne cukiernice, patera na ciasto, filiżanki do kawy oraz eleganckie filiżanki do herbaty) oraz czajniczki do serwowania gorących napojów (czajnik ceramiczny do kawy oraz imbryk do herbaty).

Oferowany przez nas asortyment łączy w sobie bardzo wysoką jakość, elegancję oraz niezwykłą trwałość, dzięki czemu zestawy mogą służyć przez wiele lat i z powodzeniem zostać przekazane następnym pokoleniom, co od wieków uchodziło za mile praktykowaną rodzinną tradycję. Tylko u nas znajdziesz wyroby szklane, porcelanowe i kryształowe na każdą okazję: zarówno do codziennego użytku, jak i na wyjątkowe chwile spędzane w gronie najbliższych podczas rodzinnych uroczystości.  

 

 Piękne szkło i kryształy

Szczególna uwagę warto zwrócić na nasze elementy wyposażenia kuchennego: noże kuchenne, zestaw sztućców Amefa oraz naczynia do podawania alkoholu (kieliszki do wina i szklanki do whisky). Tylko u nas możesz kupić zarówno pojedyncze sztuki naczyń, jaki całe zestawy. Liczne promocje oraz atrakcyjne ceny pozwolą Ci skomponować wymarzony komplet naczyń najwyższej klasy. 

Polecane produkty
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl