Opcje przeglądania

Friso Sage Green

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi podkładki i obrusy, sztućce oraz podtalerze. W ostatnim czasie propozycja firmy została wzbogacona również o produkty z kolekcji Friso Sage Green.

Oferowane akcesoria zostały wykonane z bardzo wytrzymałych i najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Prezentujemy między innymi filiżankę z podstawkiem, kubek, półmisek, salaterkę, talerz deserowy oraz talerz głęboki. Tak szeroka propozycja powoduje, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Wszelkie produkty zostały wykonane z tego samego materiału i są utrzymane w dokładnie tej samej kolorystyce i stylistyce, dzięki czemu znakomicie się prezentują na jednym stole. Akcesoria mogą być użytkowane na co dzień lub tylko na specjalne okazje.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla siebie.

Friso Sage Green- półmisek okrągły 34 cm Friso Sage Green- półmisek okrągły 34 cm
Producent: Costa Nova
Cena: 147,20 zł
szt.
zobacz więcej
Friso Sage Green- salaterka 16 cm Friso Sage Green- salaterka 16 cm
Producent: Costa Nova
Cena: 57,50 zł
szt.
zobacz więcej
Friso Sage Green- talerz deserowy 22 cm Friso Sage Green- talerz deserowy 22 cm
Producent: Costa Nova
Cena: 57,50 zł
szt.
zobacz więcej
Friso Sage Green- talerz głęboki 26 cm Friso Sage Green- talerz głęboki 26 cm
Producent: Costa Nova
Cena: 59,80 zł
szt.
zobacz więcej
Friso Sage Green- talerz płytki 28 cm Friso Sage Green- talerz płytki 28 cm
Producent: Costa Nova
Cena: 64,40 zł
szt.
zobacz więcej
Friso Sage Green- talerzyk 16 cm Friso Sage Green- talerzyk 16 cm
Producent: Costa Nova
Cena: 34,50 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl