Szkło

Piękna Porcelana posiada szeroki wybór naczyń do serwowania napojów i alkoholi, które można dopasować do każdego rodzaju zastawy obiadowej lub serwisu deserowego. Wśród naszych produktów znajdują się między innymi kieliszki (do wina białego i czerwonego), kieliszki do likieru oraz kieliszki do likieru z serii Sensei Collection, a także szklanki do whisky i karafka do wina i nalewek z kolekcji Handmade Retro polskiej wytwórni szkła Krosno. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szklanek do wody i zimnych napoi (soki, kompoty, zimne herbaty) w różnorodnych kształtach i odcieniach kolorystycznych z serii Deco Line. Posiadamy specjalne zestawy na eleganckie przyjęcia, jak i naczynia do codziennego użytkowania. Można je nabywać zarówno w gotowych kompletach, jak i w pojedynczych sztukach.

Kolekcja Sensei to seria produktów najwyższej jakości, wykonanych przy użyciu nowoczesnej technologii, która zapewnia im większą trwałość. Cechuje je niebywała elegancja i subtelność kształtów. Niepowtarzalne fasony to różnorodność wyselekcjonowanych produktów, które zaspokoją najbardziej wymagającego klienta.

Szklanki z linii Decoline to eksplozja kolorów i powiew świeżości. Bogata gama modnych dekorów, pozwoli w szybki i łatwy sposób odświeżyć wnętrze, nadać mu niepowtarzalny charakter zgodny z indywidualnym gustem. Zdecydowane barwy dekoracji rozweselą kompozycję na stołach balkonowych, tarasowych i ogrodowych. Atutem szklanek z linii Decoline jest ich funkcjonalność, ekologia i ergonomiczność.

Produkty z kolekcji KROSNO HANDMADE Retro charakteryzują się wyrazistym kształtem i fakturą, dzięki czemu nawet surowe aranżacje wnętrz nabiorą ciepła.Wnętrza w stylu retro przeżywają obecnie swój renesans. Styl retro we współczesnych aranżacjach wnętrz występuje w postaci pojedynczych akcentów uzupełniających nowoczesne pomieszczenia.

Krosno, Fjord- karafka 950 ml Krosno, Fjord- karafka 950 ml
Producent: Krosno
Cena: 260,00 zł
szt.
zobacz więcej
Krosno, Glamour (sensei)- dzbanek 1300 ml Krosno, Glamour (sensei)- dzbanek 1300 ml
Producent: Krosno
Cena: 108,50 zł
szt.
zobacz więcej
Krosno, Harmony (senei)- Dzbanek 1800 ml Krosno, Harmony (senei)- Dzbanek 1800 ml Krosno, Harmony (senei)- Dzbanek 1800 ml
Producent: Krosno
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Dom Handlowy Sole Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia Spółka Komandytowa 00-547 Warszawa, Piękna 28/34


 1. Firma DOM HANDLOWY SOLE przetwarza dane osobowe (dalej d.o.) wyłącznie w celu zaoferowania sprzedaży i dostaw sprowadzanych towarów klientom, lub ich prezentacji potencjalnym klientom.
 2. DOM HANDLOWY SOLE udostępnia w/w d.o. firmom/osobom stanowiącym obsługę jej działalności na podstawie porozumienia o użyczeniu danych. Przez obsługę definiowane są :
  • działania marketingowe na rzecz sprzedaży produktów z oferty DOM HANDLOWY SOLE,
  • dostawy zamówień,
  • przeprowadzanie rozliczeń i reklamacji.
 3. Podstawową formą kontaktu z klientami jest komunikacja elektroniczna i telefoniczna.
 4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich d.o, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzana lub usunięcia. Aktualizacja danych następuje po formalnym powiadomieniu DOM HANDLOWY SOLE o zmianach : osobiście, telefonicznie lub elektronicznie.
 5. Komputery z bazami DOM HANDLOWY SOLE przechowującymi d.o. znajdują się w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem i zabezpieczeniami. Komputery używane do przetwarzania d.o. są zabezpieczone przed nieupoważnionym dostępem i złośliwym oprogramowaniem.

KONTAKT:

DOM HANDLOWY SOLE SPÓŁKA Z OGRANIZCONĄ ODPOWIEDZIALNOSCĄ, ul Piękna 28\34, 00-547 Warszawa telefon 517 717 120, email : biuro@pieknaporcelana.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl